Oferta

Naszą niewątpliwą zaletą jest domowa atmosfera, która udziela się wszystkim naszym Gościom !      Zapraszamy !      Czekamy na Państwa przez cały rok !

Wiosna... Lato... Jesień... Zima...

Oferujemy Państwu całoroczny komfort wypoczynkowy w jasnych i bardzo przytulnych pokojach 2 i 3 osobowych, pokojach typu "studio" oraz w apartamencie 2-pokojowym.

Wszystkie pokoje posiadają osobiste łazienki, wyposażone są w TV i WI-FI oraz parawany i koce plażowe. Każdy z naszych Gości ma do dyspozycji jasną, dużą i w pełni wyposażoną kuchnię oraz aneks kuchenny na poddaszu. Studia posiadają podwyższony standard w postaci  większego metrażu i pełnego węzła sanitarnego oraz obszernych balkonów. Apartament zaś składa się z dwóch pokojów z  pełnym węzłem sanitarnym. Oferujemy sympatyczną altankę z grillem na podwórzu, jak również bezpłatne miejsca parkingowe dla naszych zmotoryzowanych gości (uwaga! w pełni sezonu liczba miejsc parkingowych może być ograniczona). Zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej galerii zdjęć.

 Rezerwacje przyjmujemy z 30% zaliczką, zawsze potwierdzając telefonicznie jej wpłynięcie (prosimy o podawanie numeru telefonu). Informujemy również, że pozostałą część należności za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu.

Nr konta (Crédit Agricole): 94194010765203150600000000

UWAGA!Z przykrością informujemy, że przyjazd ze zwierzętami nie jest możliwy.

Doba hotelowa 12:00 - 10:00

Strona główna Oferta Galeria zdjęć Położenie

Sugerowana rozdzielczość strony: 1280 x 960 pikseli wzwyż

" Willa Monika"

Pokoje Gościnne

Iwona i Remigiusz Kabała

ul. Mieszka I 6a

72-500 Międzyzdroje

0 607 037 075